Dört Mevsim Keyif

 

İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış…

Hepsi birbirinden farklı hepsi birbirinden güzel dört mevsim…

Peki bu dört mevsimin keyfini aynı noktada yaşamaya ne dersiniz?

 

Karlı Vadi Konakları konumu ve sosyal olanakları ile sakinlerine dört mevsimin keyfini doyasıya çıkarma imkanı sunuyor. İstanbul'a en yakın kayak merkezi olan Kartepe'ye (Green Park Kayak Merkezi) sadece 8 kilometre mesafedeki konaklar, kar ve su kayağı, trekking, bisiklet ve dağcılık gibi bir çok doğa sporunu yapıp, yorgunluğunuzu kendi evinizde atmanızı sağlayan bir cennet.

Her mevsimde farklı güzellikleri yaşayacağınız Karlı Vadi Konakları, sosyal olanaklarıyla da sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltiyor.
Karlı Vadi Konakları içinde bulunan ve sadece sakinlerine özel Kulüp Karlı Vadi, yüzme, basketbol, tenis, fitness ve mini golf olanakları ile konak sakinlerine eşsiz zamanlar geçirme şansı sunuyor. Sapanca Gölü'ndeki su kayağı, Kartepe'deki kar kayağına olan yakınlığı nedeniyle farklı alternatifleri de bünyesinde barındıran Karlı Vadi Konakları, ulaşım kolaylığı ile sakinlerine zaman kazandırıyor.

İstanbul'a 100, Kocaeli'ne 15 kilometre mesafede yer alan Karlı Vadi Konakları, şehrin stresinden tamamen uzakta huzurlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Isıtmalı yüzme havuzundan lapa lapa yağan karı seyretmek, buhar odasının ardından iyi bir masajla rahatlamak, sauna keyfi ardından kafebarda gün batımını seyretmek ya da şömine çıtırtısında keyif yapmak…

Dört mevsimin keyfini en iyi anlatacak renkleri evinizin penceresinden görmek, ormanların bol oksijeni ile kendinizi tazelemek için sizi Karlı Vadi Konakları'na davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eXTReMe Tracker